Charakterystyka skrzynki telechnicznej

Charakterystyka skrzynki telechnicznej

Jeśli potrzebujesz skrzynki telekomunikacyjnej, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2pRSyZc.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym domu – regulują to akty normatywne. U producentów wyróżniamy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana ze wzmocnionego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi cechować się odpornością na ingerencje osób trzecich, a także urazy mechaniczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – tj. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, rozgałęźniki. Moduły wewnątrz skrzynki możemy zamontować na przykład na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed dostępem osób trzecich

Ważnym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. W tym celu stosuje się uniwersalne zasuwy. To ważne także w domu, w którym przebywają małe dzieci. Pamiętajmy również o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – do tego celu wykorzystuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dopasujemy je do swoich potrzeb.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]