ultra robotics, producent silników elektrycznych prądu stałego

Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze użycie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników DC oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy sprzętu medycznego, a z racji możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]