Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Jeśli szukasz maseczki z przyłbicą, koniecznie wejdź na www.vitberg.com.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały świat, pod każdym względem zmieniła nasze życie oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność używania licznych środków, których zadaniem jest chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do supermarketu lub urzędu, gdzie z reguły spotykamy większe grono ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa zakładać na nos oraz usta ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielorazowego użytku w formie przyłbicy ochronnej

Osoby, które uważają ochronne maski z materiału za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, mogą zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed stycznością z patogenami w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc przykrywa usta i nos, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi atutami są wygoda, trwałość oraz tylko kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po użyciu można odkazić, a samą całość można też wyprać ręcznie (aż do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien zakładać wielorazową przyłbicę ochronną?

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby cierpiące na astmę, starsze oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nakładać maski ochronne w czasie pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno uznają za plus również to, iż działa ona z FaceID.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]