polski psycholog w UK, Leicester, Northampton

Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią poczęli wyjeżdżać na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, ale ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza ogrom utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym kraju, rodzą cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje ogromny stres. Ponadto nieraz dochodzą również trudności ze znalezieniem pracy lub integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu niezwykle ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje przekazane podczas rozmowy będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339