Długie kolczyki – nie tylko na wystawne imprezy

Długie kolczyki – nie tylko na wystawne imprezy

Jeśli szukasz długich kolczyków, odwiedź ten adres.

Stylowa biżuteria świetnie akcentuje naturalny urok każdej kobiety i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – można ją założyć na wielkie bale, do pracy albo romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – lekkie łańcuszki, listki oraz pałeczki

Długie kolczyki pasują do najrozmaitszych typów urody – mogą je zakładać zarówno panie z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak również te o owalnej twarzy. Wszystko jest zależne od efektu, jaki chcemy finalnie uzyskać. Kolczyki o długości co najmniej dwa cm cudownie wyszczuplają szyję i wysmuklają oblicze, a szczególne ku temu właściwości posiadają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym wąskim kształcie, przykładowo, w postaci pałeczek bądź liści. Modne są też wiszące kolczyki w kształcie lekkich łańcuszków, które stanowią bardzo delikatny akcent, który nie dominuje stylizacji i rewelacyjnie prezentują się na uszach. Dzięki należycie dopasowanej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie smuklejsze. Długie kolczyki mogą też mieć kształt kół – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie uwydatniają rysów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do uzyskania subtelnego wydźwięku stylizacji.

Kolczyki długie – na bal sylwestrowy i bal maturalny

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień oraz na świąteczne okazje. Będą znakomitym dodatkiem do szykownej sukienki, założonej przykładowo na bal maturalny, ślub znajomej lub Sylwestra. Wyraziste srebrne kolczyki z błękitnymi cyrkoniami uwydatnią błękitną barwę oczu, a złocone pałeczki będą rewelacyjnie współgrać z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące i bardzo dobrze podkreślają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask bez dwóch zdań zafascynuje każdego. Dobrą propozycją na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne z perłami – to oznaka ponadczasowej klasy.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]