Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Szukasz fachowego doradztwa złotnika Kraków? Wejdź na https://obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Teraz chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci odnajdziemy praktycznie wszystko, nadal wiele produktów należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc profesjonalisty

Kupno złotego naszyjnika, broszki czy pierścionka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar nabyć obrączki ślubne lub pierścionek, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli zaś znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny albo za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru lub sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pokaże popularne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji komunii, ślubu czy imienin.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także świadczą inne usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli rozerwał się nam wisiorek lub wypadł kryształek z kolczyka, jubiler ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym podarunkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę bądź pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w mieszkaniu mamy niekompletną bądź niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]