Wygodne kolczyki na sztyftach

Wygodne kolczyki na sztyftach

Kup kolczyki na sztyftach na https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa nie tylko użyty do ich produkcji kruszec, wzór oraz szlachetne kamienie, ale też typ mocowania. W sklepach dostępne są różne typy mocowań – na przykład wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm oraz komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Bardzo istotna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na specjalne imprezy i te, które śmiało możemy nosić na co dzień.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo stylowe, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem okażą się na pewno wykonane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem lub kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz stylowych strojów – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie gabaryty oraz nieskomplikowany wzór.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych strojów. Do pracy dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – prezentują się prawie równie korzystnie, co prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które szczególnie dobrze łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]