Zalety srebrnych kolczyków

Zalety srebrnych kolczyków

Zobacz, gdzie nabyć srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej kupowanych przez Polki elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – bardzo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane i gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych formach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, a jednocześnie szykowne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione szlachetnymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku dodatków z metali nieszlachetnych. Wybierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technikę ich wykończenia – najbardziej gustowne uzyskano techniką matowienia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się doskonale, należy dobrze je pielęgnować i na bieżąco usuwać wszystkie zabrudzenia. Powinno się przecierać je regularnie delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne produkty nabłyszczające, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w zamkniętych pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych technik polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu środki niezwykle naruszają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór biżuterii jest bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niebywała wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.