Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Jeżeli interesujesz się digital paintingiem, koniecznie kliknij tu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, grami komputerowymi i filmem.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]