Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Potrzebujesz więcej wiadomości o kursie rysunku architektonicznego? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, że są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także porady profesjonalistów pozwalające przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]