kurs blender 3d, kurs modelowania 3d

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Świat grafiki nieustająco się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie generuje już ogromnych wydatków – można bowiem pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który zarazem jest całkowicie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się samemu, lecz proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często jest dość irytujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie tym, którzy dopiero odkrywają program Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie przeróżnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na detale, które warto poprawić oraz podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, by był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i entuzjastów animacji

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i cenioną szczególnie w branży projektowej, gier wideo i filmowej. Opanowanie programu Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu amatorzy i artyści chcący rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności bądź znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]