Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Potrzebujesz więcej wiadomości o aktualnej ofercie gór zimą dla początkujących? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia bezpieczne i solidnie przygotowane wyprawy w gronie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ogromnych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie marzeń i poznanie swoich reakcji w trudnych warunkach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale też entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]