Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Zajrzyj tu, jeśli szukasz więcej wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur.

Przedsiębiorcy bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasady funkcjonowania

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które każdego miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności abonamentowe, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, czy tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]