Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Profesjonalną chemię gospodarczą kupisz na https://verdeavis.pl.

Aby zachować porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Chemia przemysłowa – dla kogo?

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów bądź ognisk pleśni.

Konserwacja powłok za pomocą chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają też na pielęgnację oraz ochronę powłok szczególnie wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy pośród nich środki do osłony stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto dodać, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]