Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Szukasz kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo? Sprawdź cafessima.pl.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i powoli pozyskała sobie nowych sympatyków. Ten wygodny proces pozwala na zaparzenie kawy wysokiej jakości bardzo prostą metodą – trzeba dodać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kapsułkę z kawą do wskazanego zasobnika i zaledwie po minucie można rozkoszować się aromatycznym napojem.

Kawy speciality z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą od jednego producenta. Kwestia ta dotyczyła wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – także w Polsce – wiele ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten utworzył linię kaw single origin, nazywanych również kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednej uprawy, gatunku i zbioru. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, ponieważ ma na niego wpływ mnóstwo przeróżnych składników, na przykład konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie tego rodzaju kaw z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zagłusza ich unikalny nuty smak. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Kolumbii oraz Nikaragui (100% arabika). W tych ziarnach wyraźnie wyczuwalne są naturalne nuty czekoladowe, kakaowe oraz kwiatowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w biurach czy pensjonatach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna i z reguły zamyka się w granicy 1-1,50 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli tożsamy napój podawany w kafeteriach na mieście bądź w bufetach w biurze. Przystępne ceny i niebanalne wzornictwo urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Z ich pomocą będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, a jednocześnie podamy gościom najwyższej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, nie zamartwiania się o duże koszty. Jeśli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas sprzętu.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]