Deco Skład – poznański sklep z wyposażeniem wnętrz

Deco Skład – poznański sklep z wyposażeniem wnętrz

Dodatki kuchenne sklep internetowy - zobacz, co możesz tam zakupić.

Najlepiej czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni akcesoriami pasującymi do naszej osobowości. W takim pomieszczeniu możemy szybciej odprężyć się po trudnym dniu pracy. Stąd tak ważne jest dbanie o właściwe zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom albo dopiero planujesz jego remont, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Sklep internetowy Deco Skład – bogatą oferta dodatków do łazienki oraz kuchni

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, akcesoria oraz dekoracje wykonane w modnym od lat stylu skandynawskim. Kluczową cechą tego stylu jest nieskomplikowane wzornictwo, pewna miara surowości oraz skupienie się na zastosowaniusurowców naturalnych. Styl skandynawski to jednakże szerokie pojęcie i po prawdzie każdy wyłuska z niego coś co mu się spodoba – mieszczą się w nim zarówno elementy nawiązujące do folku, a równolegle widoczne są tu także mocne tendencje ukierunkowanie na aranżowanie pomieszczeń w w ograniczonej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu bądź sprawdzić jego asortyment online, znajdziesz bogatą selekcję dodatków do jadalni, łazienki i kuchni, jak również ozdób i mebli do salonu, bawialni dziecka czy przedpokoju. Tutaj kupisz przybory do pieczenia, przechowywania oraz gotowania, a także pięknie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i tekstylia kuchenne, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli chcesz pięknie zaaranżować łazienkę, zaopatrz się w wyposażenie i zestawy łazienkowe uważnie wybrane z oferty uznanych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś miłośnikiem złota albo czerni i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład odkryjesz sporo akcesoriów w tych kolorach.

Brak Ci nowych pomysłów? Odwiedzaj systematycznie blog o wyposażeniu wnętrz

Sklep Deco Skład publikuje blog, w którym regularnie prezentuje sporo inspirujących porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Rady, które tam znajdziesz odnoszą się nie tylko do urządzania wnętrz, zakupu funkcjonalnych mebli czy doboru praktycznych akcesoriów i dekoracji współgrających z danym stylem. To także nieszablonowe pomysły na podarunki dla znajomych z okazji różnorodnych świąt, imprez i rocznic. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, aby być zawsze na bieżąco z najpopularniejszymi tendencjami w aranżacji przestrzeni domowej.

Lokalizacja firmy:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]