Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Jeśli potrzebujesz drzwi wejściowych drewnianych, koniecznie odwiedź tę stronę.

Drzwi zewnętrzne spełniają sporo zadań – zabezpieczają przed kradzieżą, separują od hałasu dobiegającego z ulicy oraz ochraniają mieszkanie przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi drewniane zewnętrzne – zestawienie tradycji ze współczesnością

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje właściwości oraz trwałość od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością. Ekologiczny materiał wygląda rewelacyjnie i da się go wykończyć na przeróżne sposoby. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że w domu daje się odczuć komfort termiczny, a przy tym opłaty za ogrzewanie nie są za wysokie. Kupując drzwi do domu trzeba zwrócić uwagę na modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Ze względu na swoje cechy ogromnym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie wykrzywiają się i trudno je uszkodzić, zatem bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi wejściowe posiadają najlepsze uszczelki.

A może dwuskrzydłowe drzwi wejściowe na wymiar?

Producenci świadczą też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w przypadku nietypowych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla tych, którzy kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję firmie, która zrealizuje nietypowy projekt na zlecenie, a przy tym zagwarantuje kilkuletnią gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, na przykład ornamentowe. Klienci mogą także wybierać spośród różnych modeli szyldów. Oprócz zalet estetycznych, wypada też uwydatnić inne cechy, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Coraz częściej zaopatrzone są one w zabezpieczenia antywyważeniowe, skutkiem tego ciężko je sforsować. Zapewnia to domownikom bardzo dobrą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe są wyposażone również trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. Aby chronić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, do ich produkcji wykorzystuje się lakiery najlepszej jakości.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]