etykiety na wódkę weselną, etykiety na bimber

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej początku jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na osiemnastkę, imieniny lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – podziękuj znajomym i rodzinie

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może też stać się w ciekawą pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, miejscu i dniu ślubu lub podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można nabyć w najrozmaitszych wzorach oraz barwach, toteż bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej czy wieczorze kawalerskim.

Oznaczaj swoje przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz wina, soki czy nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy najrozmaitszych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Dodatkowo flaszki można także oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]