Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Więcej o balonie na wino na superbutelki.pl.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]