Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Oryginalne części Renault kupisz na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]