Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Jeśli potrzebujesz słoja z kranem, koniecznie sprawdź superbutelki.pl.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]