Marzysz o pociągającym spojrzeniu? Używaj sztucznych rzęs

Marzysz o pociągającym spojrzeniu? Używaj sztucznych rzęs

Szukasz sztucznych rzęs? Odwiedź tę stronę.

Długie i gęste rzęsy to najpiękniejszy atrybut każdej kobiety. Współcześnie nawet te, których los nie obdarował wyrazistą oprawą oczu, mogą zachwycać zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z czego są one wykonane i czy wyróżniają trwałością?

Sztuczne rzęsy – z włosia norek syberyjskich, a może z jedwabiu?

Sztuczne rzęsy to pewny i szybki sposób na wspaniałe zwieńczenie makijażu. Chcesz kupić najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują trwałe i bezkonkurencyjne efekty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek lub na pasku. W ostatnim wypadku wystarczy przylepić cały pasek do skóry górnej powieki tuż nad linią naturalnych rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają natomiast perfekcyjnie zagęścić włoski, ale można ich użyć jedynie na zewnętrznych partiach oczu. Obecne na rynku warianty rzęs są wytwarzane z naturalnych surowców, takich jak jedwab, sterylizowane ludzkie włosy lub włosie pozyskane z norek syberyjskich, ale też z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Aktualnie popularne stają się także rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Sztuczne powinny być lekkie, by nie przeciążać oka i zapewniać wysoki maksymalną wygodę, a przy tym proste do nałożenia i bardzo wytrzymałe. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku doskonale sprawdzające się na szykownych bankietach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich zakładania potrzebne są odpowiednie przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej, a także pinceta. Po zdjęciu sztucznych rzęs, powieki powinno się posmarować odpowiednią odżywką wzmacniającą naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]