Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Dowiedz się, gdzie kupić tanie drukarki 3D.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz instrumenty. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można praktycznie o 90% obniżyć koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny. Główne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się najczęściej w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny oraz solidny, a w trakcie procesu drukowania nie tworzą się wypaczenia czy przemieszczenie się warstw.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]