Skanery 3D do profesjonalnych zastosowań kupisz w sklepie CadXpert

Skanery 3D do profesjonalnych zastosowań kupisz w sklepie CadXpert

Dowiedz się, gdzie zamówić profesjonalny skaner 3D.

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można urządzenia od poniższych producentów:
– Shining 3D – skanery FreeScan oraz EinScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D.

Shining 3D – skanery od pomysłodawcy wielu patentów

Firma Shining 3D od ponad piętnastu lat (a dokładnie od 2004 r.) dostarcza wysokiej jakości urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale także drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D cechuje się nowatorskim podejściem, jest też autorem licznych patentów – do 2015 roku zgłosili ich w sumie kilkaset (m.in. na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w medycynie, odlewnictwie, edukacji i innych licznych branżach przemysłu. Domeną urządzeń Shining 3D jest obniżenie nakładów na produkcję, a jednocześnie podniesienie jakości oraz zwiększenie wydajności.

Skanery 3D DOF – charakterystyka kolekcji Edge, Freedom oraz Swing

Skanery 3D firmy Degree of Freedom dzielą się na trzy linie:
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (wyglądają jak litera L), znaczną efektywnością i prędkością pomiarów oraz łatwą obsługą. Sklep CadXpert posiada w ofercie również skanery 3D HD – użyte w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.
– Freedom – ta linia produktów jest najbardziej dokładna i najszybsza. Z wykorzystaniem technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie precyzyjny. Szybkie działanie, wygodna i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne plusy skanerów 3D z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia produktów, które cechują się szybkością i dokładnością. Aż sześć technik skanowania do wyboru umożliwia jeszcze staranniejsze dostosowanie możliwości sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej linii są wydajne, bezproblemowe w obsłudze oraz gwarantują wysoką precyzję skanów. Możliwy jest skan także powierzchni o trudnym dostępie (np. wycisku stomatologicznego), z tej przyczyny są stosowane w implantologii oraz protetyce.

Skaner 3D Tiger firmy RS SCAN dla producentów obuwia i rehabilitantów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym charakteryzuje się ten produkt? Nadzwyczajną prędkością działania – skanowania zajmuje maksymalnie 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej gwarantuje doskonałe odwzorowanie przedmiotów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest skierowane przede wszystkim do rehabilitantów, producentów obuwia oraz ortopedów. Jego dokładność w działaniu jest używana do skanowania wkładek, butów czy stóp.

Skanery 3D nie są już dzisiaj dużym kosztem

Druk 3D i skan 3D wciąż się rozwijają, za zmianami idzie zaś zastosowanie coraz to bardziej innowacyjnych technologii oraz tworzyw. To wszystko sprawia, że skanery 3D i ich koszt stopniowo obniżają się. Jeszcze nie tak dawno temu był to sprzęt, który posiadały tylko największe korporacje, współcześnie dobrej jakości skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet nieduże przedsiębiorstwo. W asortymencie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D dostępne są już od 7 tysięcy złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niedużych rozmiarów urządzenie o wadze niecałych 3 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa dokładnie, szybko i odwzorowuje wszystkie detale.

Zamierzasz kupić skaner 3D? Skorzystaj z porady specjalistów CadXpert

Czy wygodniej nabyć specjalistyczny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami przez internet przemawia opcja zrobienia ich o każdej porze dnia, jak również nieograniczony czas, aby odpowiednio zastanowić się nad wyborem sprzętu dopasowanego do naszych potrzeb. A z zakupów stacjonarnych? Skorzystanie z porady rzeczoznawców oraz opcja obejrzenia sprzętu na żywo. Ale da się łączyć jedno z drugim – w sklepie internetowym można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, mailem lub telefonicznie) na spotkanie w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D czy też inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, wobec tego najlepiej podjąć decyzję o jego zakupie w oparciu o merytoryczne wsparcie konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, kompleksową obsługę posprzedażową oraz, a także wsparcie techniczne.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]