Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta  dla przetwórców żywności

Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta dla przetwórców żywności

Chcesz zamówić słoiki szklane hurt? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym idealnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim zdrowym, pysznym czy też niszowym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby artykuł jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w słoje oraz butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików to metoda redukcji wydatków

Oczywiste jest, że oferty od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo smalczyk kanapkowy, marmolady czy żurek, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając opakowania na palety zwykle można spodziewać się znacznego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dostawcy butelek oraz słoików. W ten sposób również dostanie opakowania dużo szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane idealne do rozlewania soków, wina bądź piwa. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1400, a nawet 2000 sztuk danego produktu. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Razem z paletą butelek bądź słoików w hurcie można również nabyć odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]