panele dachowe na rąbek, nowoczesne pokrycia dachowe

Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Blachy na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się je kupić? Opisujemy blachy na rąbek oraz sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek – piękny wygląd oraz trwałość

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz szersze uznanie, ponieważ wspaniale łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Pięknie wyglądająca i wytrzymała blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na miejsce budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest trwałe, odporne na korozję oraz bardzo dobrze współgra z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem zastosowanej technologii oraz wytrzymałości. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy, a następnie wykończone specjalną powłoką, która daje osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV oraz śnieg i deszcz. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co umożliwia dopasowanie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do zminimalizowania kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blach na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08