Efektowne baseny kąpielowe

Efektowne baseny kąpielowe

Zobacz, gdzie kupić baseny kąpielowe, wejdź na http://www.baseny.kapielowe.pl.

Basen kąpielowy prawie zawsze kojarzy się z prestiżem, ale jest to także wielka przyjemność, sposób na odpoczynek czy na uprawianie sportu. Na posiadanie basenu zatem niewątpliwie warto się zdecydować, pamiętajmy jednak, aby stawiać tylko na najlepsze rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, zbudowane oraz serwisowane przez profesjonalistów to gwarancja ich funkcjonalności oraz solidności.

Jakie baseny kąpielowe można wybrać?

Baseny można podzielić na baseny profesjonalne, przykładowo do ośrodków spa czy obiektów sportowych, a także baseny do użytku prywatnego – przydomowe, ogrodowe czy wewnętrzne. Rozróżnienie na baseny wewnętrzne i zewnętrzne to następne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych niezbędne jest postawienie hali basenowej, która musi spełniać pewne warunki, na przykład tyczące się odporności materiałów budowlanych na chemię basenową bądź wilgotności powietrza. Wybór profesjonalistów jest zatem niezbędny do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest ogromna ilość rodzajów basenów. Można zdecydować się na rozmaite kształty: płytkie brodziki, okrągłe czy ósemkowe, baseny prostokątne czy długie baseny typu fast lane, idealne dla entuzjastów pływania oraz zwolenników dbania o formę. Dostępne są również baseny o różnych konstrukcjach, na przykład takie, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię bądź też o obniżonym poziomie wody, co wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Dodatkowe akcesoria do basenów kąpielowych

Pragnąc zmniejszyć wydatki, przy projektowaniu i budowie basenu można zdecydować się na standardowe rozwiązania, jednak nie zawsze dodatkowe akcesoria generują wielkie wydatki. Niesamowite wrażenie robi na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, przez co dekoruje również halę basenową bądź ogród. Doskonałym wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest zadaszenie, które wydłuża sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a ponadto chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny i zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany głównie do wypoczynku, dobrze będzie zamontować specjalne schody. Tego rodzaju możliwości jest jednak dużo więcej – jedne podwyższają walory funkcjonalne basenu, inne natomiast dodają mu ekskluzywnego charakteru.

Lokalizacja firmy:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]