Jak łączyć tradycję z nowoczesnością – budowa domów drewnianych

Jak łączyć tradycję z nowoczesnością – budowa domów drewnianych

Na http://domygoralskie.com zlecisz budowę domów drewnianych energooszczędnych.

Coraz więcej osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się przekuć w czyn to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie przeważały domy w kształcie klasycznego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Cechowały się również ogromnymi stratami energii. Aktualnie wygląda to zupełnie inaczej. Wyjątkowo chętnie decydujemy się na domy wybudowane z drewna stanowiące połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy budowane z drewna to dzisiaj doskonały przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak często określa się również styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, weranda lub balkon – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu góralskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, z chęcią stosują też inne nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być też energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór odpowiednich okien oraz właściwe ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się na ogół w jednym regionie Polski. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której położone jest piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt architektowi z doświadczeniem

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najlepiej jest zlecić to zadanie fachowcom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a równocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Lokalizacja firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]