Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Pod tym linkiem dowiesz się wszystkiego o producencie blach dachowych.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy na powrót wypierają z rynku zakładane przez dziesiątki lat popularne dachówki ceramiczne i betonowe. Liczne plusy tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one najlepszą opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla inwestorów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z paru powodów. Po pierwsze są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachoweji zarazem ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i szybsze w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich perfekcyjne ułożenie zabiera przeważnie o wiele więcej godzin. Inną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do zasadniczo każdej, nawet niezwykle wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych znakomicie się prezentuje zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych budynków, głównie dlatego, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżnia również większa szczelność. Na dodatek łatwo je doczyścić. W zasadzie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, z kolei w przypadku bardziej opornych zabrudzeń przyda się preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne blachodachówki wysokiej klasy?

Aby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od trzech dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, rozproszonych na obszarze 4 województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się ogromną odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie zarysowań. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, więc prócz swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi obróbki blacharskie czy folie dachowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych marek.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08