Wynajem szalunków – usługa dla małych firm budowlanych

Wynajem szalunków – usługa dla małych firm budowlanych

Wejdź w to miejsce, jeśli interesuje Cię korzystna oferta wynajmu szalunków.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, do której wylewany jest cement – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, ale spotyka się także wersje wykonane ze stali, a czasem nawet tworzyw syntetycznych. Pozostałymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na duże ceny nie wszystkie ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Gdy będą potrzebne, mają szansę bowiem po prostu je wypożyczyć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

W jakich sytuacjach postawić na wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością danej firmy, dobrze rozważyć zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić również o komforcie, gdyż przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować spore wydatki.

Jaka firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Warto wybrać usługi firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Bardzo istotna będzie również obsługa klienta – w przypadku, gdy coraz bliższy jest termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei wejść do sieci i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy mówią poprzedni klienci.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]