Jakie kufry do motocykla?

Jakie kufry do motocykla?

Dowiedz się, gdzie zamówić kufry do motocykla.

Nie ma znaczenia, czy jesteś entuzjastą dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – pewnie notorycznie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek który kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i kupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jakkolwiek również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Lokalizacja firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]