producent oświetlenia samochodowego Kraków

OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Niezwykle istotnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Złe ustawienie świateł albo zbagatelizowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co często kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej klasy świateł jest ważne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z polskich producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów off-road, rolniczych i uprzywilejowanych

W zasadzie w ofercie OE Industry znaleźć można każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry oferuje również LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach pogodowych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są m.in. przez kierowców pojazdów agro, off-road czy specjalnych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też stosowane przez wybrane służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które znacząco poprawiają komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo dni w trasie. A to jedynie ułamek produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry – lider oświetlenia dla automotive i mobility

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentna grupa specjalistów gotowa zrealizować wizję zamawiającego, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, poprzez budowę prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co istotne, spółka świadczy także wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania kompetentnego zespołu specjalistów, dokładnych analiz potrzeb swoich odbiorców oraz silnej presji na kompleksowe testowanie swoich produktów, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Lokalizacja firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]