Atrakcje turystyczne w Małopolsce – gdzie szukać o nich informacji?

Atrakcje turystyczne w Małopolsce – gdzie szukać o nich informacji?

Szukasz ładnych miejsc w Małopolsce? Dobrze trafiłeś!

Pomimo, że województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, zatem czasem trudno znaleźć coś dla siebie w potopie informacji o planowanych eventach sportowych czy kulturalnych oraz ciekawych zabytkach w Małopolsce.

Strona dla zaintrygowanych atrakcjami turystycznymi w Małopolsce – istotne informacje oraz mapy

By zaprezentować zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstała witryna visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o atrakcyjnych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak również o wystawach i imprezach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego obszarze. Portal prowadzony jest w ramach projektu MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w serwisie? Osoby planujące pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie zauważą mapkę, na której ekspresowo odszukają motele, hotele i schroniska, Centra Informacji Turystycznej, a także zabytki i galerie zlokalizowane w miastach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski też pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o parkingach i wypożyczalniach pojazdów. Natomiast dla osób, które z różnych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące m.in. zamek na Wawelu, regiony agroturystyczne oraz czar regionalnego folkloru.

Spis ambasad i przydatne rozmówki – ważne informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych turystach, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych południowych miejscowości. Informacje dodawane na portalu dostępne są więc w języku angielskim, ale także w m.in w języku włoskim, niemieckim, francuskim i słowackim. Zagraniczni turyści znajdą tu indeks ambasad oraz konsulatów mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego. Niesłychanie wartościowa dla cudzoziemców jest również sekcja Rozmówki, gdzie poznają podstawowe wyrażenia i zwroty, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas pobytu w Polsce.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego