Wybierasz się na wczasy do Małopolski? Na tym portalu znajdziesz wszelkie pomocne informacje

Wybierasz się na wczasy do Małopolski? Na tym portalu znajdziesz wszelkie pomocne informacje

Uzyskaj więcej informacji o tajemniczych miejscach w Małopolsce na visitmalopolska.pl.

Mimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, stąd czasem trudno odnaleźć się w setkach wiadomości o planowanych wydarzeniach kulturalnych bądź sportowych i najciekawszych zabytkach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – odwiedź stronę przygotowaną specjalnie dla turystów

Żeby zaprezentować zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, powstał serwis visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o atrakcyjnych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak też o pokazach i eventach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w witrynie? Osoby planujące przyjazd do Małopolski o razu na stronie głównej spostrzegą mapę, na której migiem znajdą Centra Informacji Turystycznej, muzea i zabytki, jak również motele, hotele i schroniska położone w miastach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o wypożyczalniach pojazdów i parkingach. Co więcej, dla tych, którzy z najrozmaitszych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował wirtualne spacery pokazujące między innymi regiony agroturystyczne, piękno regionalnego folkloru czy zamek na Wawelu.

Witryna o zabytkach w Małopolsce nie pomija obcokrajowców

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina także o turystach z zagranicy, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane czy mniejsze ciekawe miejscowości. Newsy zawarte na portalu dostępne są wobec tego w języku angielskim, ale ponadto w między innymi w języku hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim, francuskim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu listę ambasad i konsulatów zlokalizowanych na obszarze Małopolski. Niezwykle pomocna dla cudzoziemców może być również sekcja Rozmówki, gdzie poznają kluczowe słowa i zwroty, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas podróży po Polsce.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego