Meble rzemieślnicze z litego drewna – kupuj polskie produkty

Meble rzemieślnicze z litego drewna – kupuj polskie produkty

Kup meble designerskie w Warszawie.

Nasze wnętrza i styl, w jakim je aranżujemy, może wiele zakomunikować o naszym charakterze, ulubionej stylistycejak również o tym, jak definiujemy komfort. Konsumentów już nie przypada do gustu oferta znanych meblarskich sieciówek, w których można nabyć meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy sztuk, jednakowe dla polskich odbiorców, jak i tych z innych stron świata. W związku z tym wypatrujemy mebli, które nie tylko okażą się ergonomiczne, ale także będą demonstrować nasz charakter. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Studio Swallow’s Tail Furniture – producent mebli z drewna

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od prawie dekady i jej trzonem para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Aczkolwiek niepowtarzalne meble wytwarzane przez studio STF to rezultat drobiazgowej pracy większego zespołu pracowników, składającego się z wykwalifikowanych technologów, rzemieślników i konstruktorów. Firma Swallow’s Tail z wielką drobiazgowością podchodzi do procedury tworzenia kolejnych serii produktów, przeznaczając poszczególnym stadiom – od pierwotnego pomysłu, przez zarys konstrukcji, aż po selekcję drewna wysokiej jakości – maksimum zaangażowania. To szczególne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych produktów powoduje, iż meble marki STF wyróżniają się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że produkty tej marki uhonorowano niemałą ilością wyróżnień branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i za jej granicami (np. we Frankfurcie, w Paryżu oraz w Łodzi).

Rzemieślnicze meble z drewna studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je kupić?

Każdy produkt Swallow’s Tail Furniture, w tym również designerskie meble dla dzieci, można kupić wchodząc na stronę www studia. Nie licząc praktycznych stolików kawowych, stołów do jadalni i biurek, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też komody, ławki oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. świeczniki i ramy do luster). Co istotne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można obejrzeć również w salonach meblowych w Europie (m.in. w Irlandii czy w Niemczech) oraz na terenie całego kraju (przykładowo w we Wrocławiu, w Bydgoszczy czy w Poznaniu).

Lokalizacja firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]