Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Pełna oferta opieki nad stroną www.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się niezwykle często używanym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki i bez problemów można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, wykorzystuje się go obecnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron firmowych i sklepów internetowych. Jednak ten CMS bywa powodem niemiłych niespodzianek, toteż istotną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu trzeba polecić aktualizację WordPressa profesjonaliście?

Posiadanie strony www na obowiązującej wersji oprogramowania jest niewątpliwie podstawowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nieraz jednak przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zapominają o okresowej instalacji najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie lub ataki hakerów. Dodatkowo, pomimo iż WordPress jest stosunkowo łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niezamierzonymi problemami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Dlatego wymagane jest, by działanie to realizowała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu technicznego, trzeba zlecić utrzymanie WordPressa ekspertowi.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie aktualizowania WordPressa?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o skuteczne i nieustanne funkcjonowanie ich strony firmowej oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest także blogerom oraz freelancerom posiadającym prywatne strony. W elementarnym pakiecie oferty zawarta usuwanie skutków cyberataków, wykonanie aktualizacji WordPressa i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są również rozmaitego rodzaju monitoringi (między innymi zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]