Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Dalsze informacje o cateringu firmowym na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Ważne rozmowy biznesowe, konferencja albo szkolenie – każda większa firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeśli planowane spotkanie zainteresuje spore tłumy, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering dla firm – zapewnij zaproszonym na konferencję napoje oraz przekąski

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 5-7 godzin, częstokroć nawet przez kilka dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są najczęściej trzy półgodzinne przerwy, podczas których trudno jest zjeść pełny obiad w najbliższej restauracji. Dlatego niezbędne jest zagwarantowanie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie zjeść podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, również zabrać na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia odzieży i dłoni. Oferta cateringu firmowego obejmuje też użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest niezwykle istotna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach wytężonego skupienia. Ponadto jest to również możliwość rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w swobodnej atmosferze spraw poruszanych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, jedząc własnoręcznie zrobione lub zakupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał też o wygodę partycypantów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]