Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Więcej informacji o cateringu na wesele.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, śluby czy komunie, od wielu już lat nie są już organizowane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Obecnie są to przyjęcia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie wymyślić jadłospisu, a później przygotować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie ma trwać parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikł ogromny popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Urządzanie zabawy weselnej to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na przygotowanie zaproszeń, dobór wystroju sali, ustalanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zagwarantowania stosownej ilości napojów i przekąsek serwowanych w czasie przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym powinien mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, iż stoliki będą prawidłowo nakryte i pięknie ozdobione, potrawy będą wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie donosić gościom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych szefów kuchni, managerów i kelnerów, gotowych na obsługę eventów zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesele – menu dopasowane do charakteru przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, tak w sferze aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożony uprzednio spis proponowanych dań głównych, trunków i zakąsek pasujących do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient może więc samodzielnie przygotować jadłospis z proponowanych potraw. Należy jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie zamawiającego decydują się na przyrządzenie indywidualnych kompozycji dań.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]