Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych - ta niezwykła oferta Was zadziwi.

Posiadasz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – możliwość analizy statystyk sprzedaży i błyskawiczna personalizacja

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż szybko pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, posiada moc zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z wykorzystując płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi odbiorców. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek zwiększa się także funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za zamówienie przykładowo za pośrednictwem Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia też analizę wyników sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) oraz integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – jedynie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, wykorzystanie tylko potrzebnych, wypróbowanych wtyczek i jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści utworzą też blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach lub zamieszczać poradniki i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]