Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Wszystko o parkingu w Balicach znajdziecie pod tym linkiem.

Latanie jest popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują także inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]