Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Na doradztwo-przetargi.pl/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie doradztwo przetargowe.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma kierunek kompleksowy i mieści niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie i prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego i ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są gruntownie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także znaczące doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz radą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Lokalizacja firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]