Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Catering na imprezy Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy w plenerze, ale w rzeczywistości przez cały rok w rozmaitych miejscowościach kraju organizowane są sympozja, benefisy bądź bankiety. Takie eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i apetyczne posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne przekąski, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik lub zarezerwowałeś salę na imprezę? Wspaniale!! Teraz musisz postarać się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli dostęp do najlepszych przekąsek, napojów i ciepłych posiłków. Weź pod uwagę, że podczas ważnych bankietów nie wystarczy ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i mieć nadzieję, iż goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy wydarzenia jest ważna – wygodny rozkład stolików, stylowe akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia na pewno będą też pod wrażeniem, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a posiłki będą podawać im doświadczeni kelnerzy.

Wskazówki dotyczące menu i nie tylko – atuty cateringu imprezowego

Plusem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyrządzi apetyczne menu, ale także kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy zostaną przywiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie bankietu. Na życzenie klienta, o ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, by obserwować na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W trakcie ustalania detali oferty doradzi ona, które napoje, dania oraz przekąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]