Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Na https://tinyurl.com/yjdnyqrl odnajdziesz aktualną ofertę sali na przyjęcie.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też chrzciny, zabawy z okazji 18-tych urodzin czy komunie święte. Kiedy lista zaproszonych gości jest długa, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka lub imieniny, , na której bawić się będą w większości dorośli, uczestnikom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których znaczną część uczestników będą małe dzieci, między innymi komunie bądź chrzty, rekomenduje się urządzić w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się tak szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy oferowane uczestnikom też muszą być dostosowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smakowite potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Przyjęcia okolicznościowe w Małopolsce

Zamówienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest całkiem proste, lecz niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskiej oprawie odbywają się tu chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez trudu można pomieścić ogółem do 130 osób. A gdy przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozstawienia oraz dekoracji stołów, poprzez dostarczenia menu, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]