Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Dowiedz się więcej o wykonaniu projektów mieszkań Kraków na joannaklusak.com.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]