Jakie usługi świadczy architekt?

Jakie usługi świadczy architekt?

Aby uzyskać pomoc specjalistów z pracowni architektonicznej Kraków, kliknij tutaj.

Biuro projektów oferuje rozległe spektrum usług – spełnia fantazje osób, które pragną osiedlić się w ergonomicznym i komfortowym domku, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a potem aktywnie doglądać przebieg robót, zaplanować renowację domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię niespotykane, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród innych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a równolegle przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najnowsze nurty w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. obiekty rekreacyjne, kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze i pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro architektoniczne może także przygotować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]