Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każda firma chce obecnie być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych firm, świadczących usługi tylko na niewielkim obszarze czy też nawet w jednym mieście, np. w Krakowie czy też w Katowicach, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoje usługi potencjalnym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych lub usług stosują głównie frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep plastyczny kraków”, “piekarnia kraków” czy “malarz kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług potencjalnym klientom, rezydującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO zorientowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad 10 lat. Przez ten czas na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron i zdobyć nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]