Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Więcej na temat wnętrz firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości na www.fotografsv.pl.

Wirtualny spacer z modelem 3D to doskonała metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których planują korzystać. Dla wielu osób opcja obejrzenia danego wnętrza przed zawarciem umowy jest niezmiernie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest układ wszystkich wnętrz, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. hotelu lub biura firmy, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem do takiego lokalu, a następnie zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość też przechodzić do sąsiednich pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Dlaczego powinno się opublikować model 3D?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo zademonstrować odbiorcom daną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę promocji można zastosować do zaprezentowania pracowni, hostelu albo restauracji, a także w prosty sposób zademonstrować rozległemu gronu odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także użyć, w trakcie sprzedaży domu, by ewentualni klienci mieli możliwość rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się opracować z kilku przyczyna. Najistotniejszy z nich to możliwość umieszczania ich na naszej stronie www, w Google Maps czy dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość nakłonienia klientado wybrania naszych usług. Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą mieć do niego o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to również idealna metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — trzeba po prostu zamówić jego przygotowanie u profesjonalnego fotografa.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]