Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Sala na urodziny Kraków - tutaj znajdziesz pełną ofertę.

Przeważnie w przypadku imienin, urodzin bądź innych rocznic nie planujemy żadnych przyjęć z przyjaciółmi i krewnymi, uważając, iż nie jest to niezbędne. Lecz są takie momenty przełomowe życia, których odpowiednie obchodzenie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie wejście w dorosłość, a więc “osiemnastka”.

Wynająć lokal na 18 urodziny czy wyprawić imprezę w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem oddawać głos w wyborach, spożywać i nabywać alkohol, może ubiegać się o posady urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Ale kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych rzeczach – dla młodych najważniejsza jest sposobność zorganizowania wielkiej imprezy ze znajomymi. Alternatywą bywa zawsze kolejna „domówka”, jednak czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Wobec tego lepszą drogą jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Często paru znajomych decyduje się urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, ale przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni smakowite przekąski imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie na powietrzu? Wynajmij salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – w ciepłe dni można rozłożyć w nim spory namiot i urządzić zabawę z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – dekoracja pomieszczenia również jest ważny!

Wszyscy mają świadomość, iż impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją napoje wyskokowe. Polecamy w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a takich może być wiele pośród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wygląd sali także jest ogromnie ważny, aby uczestnicy całkiem oddali się duchowi imprezy. Wypada zatem postawić na lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian zgodnie z wskazówek solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoliki z posiłkami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej doskonale sprawdza się menu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze kartę dań zarówno do charakteru imprezy, jak i do potrzeb oraz finansów klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]