Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Tu uzyskasz więcej informacji o parking lotnisko Kraków.

Możliwość trafienia także w najbardziej odległe miejsca naszego globu, szybkość oraz komfort – to największe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył duże uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – leć bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, toteż w trakcie podróży nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niesłychanie istotne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego załogi

Jeśli zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy też obniżenie ciśnienia w oponach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]