Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak korzystnej oferty sal do wynajęcia w Krakowie!

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne i grille dla pracowników i ich rodzin, celem których zbudowanie silnych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, np. po to, aby celebrować podpisane kontrakty, jak również rozmaite kursy, konferencje czy bankiety dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być należycie zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w budynku firmowym przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, trzeba poszukać ofert wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją stylistyką do charakteru organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla wspólników spółki, w trakcie których celebrowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny odbyć się w byle jakiej sali. Należy przy takich okazjach zorganizować imprezę w nietuzinkowym miejscu, które dobitnie zaakcentuje doniosłość wydarzenia. A jeśli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, należy zdecydować się na salę, znajdującą się nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom wzorową obsługę

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie wolno zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczony punkt pysznych potraw dla obecnych, ale dodatkowo pomoże w doborze menu i weźmie na siebie dekorację stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali najlepszej obsługi. Warto więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i zniewalające wizualnie dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]